AK-AS MÜHENDİSLİK

HAKKIMIZDA

Dünyada gerek inşaat alanındaki gelişme ve yenilikleri , gerekse yalıtım konusundaki yeni ürün ve uygulamaları yakından izleyerek inşaat ve tesisat yalıtım uygulaması ve malzeme satışı yapan firmamız , temelden çatıya yalıtımın önemi ve uygulamanın titizliği bilinci ile müşterilerine doğru çözümleri sunmaktadır. Yapıların , projesine ve konumuna göre , yer altında ve üstünde tasarlanan bölümlerinin dış etkenlerden , yapı fiziği kurallarına uygun olarak korunması gereklidir.
Image

MİSYONUMUZ

Müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan, Sektörünü iyi tanıyan, Paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, Yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, Güvenilir, otomotiv değer zincirinin, her alanında verimli ve karlı hizmet vermeyi hedefleyen değerli bir inşaat şirketi olmak.

VİZYONUMUZ

Küresel pazarda yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, stratejik bir ortak gibi güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı, bir milli inşaat firması olmak.

Daha iyisi için burdayız!

Firmamız, mimarlarla, danışmanlarla, mühendislerle, inşaat şirketleri ve yüklenicilerle proje bazlı çalışarak, uygulanabilir ekonomik ve yenilikçi çözümler üretmektedir.

220

Mutlu Müşteri 🙂

1530

Tamamlanmış Proje

35

Personel Kadrosu
Image